Dubbel voor Hilde Ervyn op het BK masters.

hildeervynhinkstap.jpg

Op het indoorkampioenschap voor masters heeft Hilde Ervyn (W45) 2 maal goud behaald. Zowel in het verspringen (4m59) als in het hinkstapspringen (9m46) was ze de beste van haar categorie.
Ook Patrick Braems dikte zijn uitgebreide collectie gouden plakken nog wat aan : hij was de beste polsstokspringer bij de M50. Op de 60mh werd hij 2e (10.76). Ook vader André Braems (M75) behaalde zilver op de 400m (89.19) en het hoogspringen (95cm).
Dat zelfde zilver was er ook voor Filip Bossuyt (M50), die in het hoogspringen vruchteloos op zoek ging naar het clubrecord van Patrick Braems, maar toch niet mocht mopperen met zijn 1m40. Nancy Vanderheyden (W40), voor het eerst aan de start van een BK en daardoor nog wat zenuwachtig, behaalde ook zilver in het verspringen (2m80). De AZW dames waren overigens goed vertegenwoordigd dit jaar, want ook Rita Lambrechts was van de partij : zij pakte het brons met de kogel (7m54).

Ook bij de jongste masters, waar de concurrentie een stuk groter is, behaalde AZW 2 medailles : Fredrik Deschamps in het hinkstapspringen (10m54) en Jan Vervaeke op de 1500m (4.32.41).
De volledige uitslag kan je hier raadplegen.